iSmoka-Eleaf iStick Pico TC 75W easy Grip Full Black

Zjednodušená sada gripu iStick Pico bez clearomizeru .iSmoka-Eleaf Pico patří mezi menší modely iStick, avšak na jeho funkcích a dovednostech to nemá žádný vliv. Baterie zde není vestavěná, ale tvoří jí vyměnitelný monočlánek 18650, což při jeho malém vzrůstu (70,5x45x23mm) je naprostá bomba.
Zobrazit více
100% (1 hodnocení)
611 Kč
Dočasně nedostupné
katalogové číslo: GRIP-ISTICK-EPICOFBK
záruka:24 měsíců
výrobce:iSmoka-Eleaf
cena bez DPH:505 Kč
cena vč. DPH:611 Kč
Nejnovější recenze
Všechny recenze
Recenze z externí služby
25.11.2021
Je osvědčený, kupuji už druhý.
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze
Recenze1
iSmoka-Eleaf Pico patří mezi menší modely iStick, avšak na jeho funkcích a dovednostech to nemá žádný vliv.
 
Baterie zde není vestavěná, ale tvoří jí vyměnitelný monočlánek 18650, což při jeho malém vzrůstu (70,5x45x23mm) je naprostá bomba. Regulovatelný výkon nabízí hodnoty 1W až 75W s manuálním přepínáním a automatickou detekcí odporu clearomizeru (podpora atomizerů s odporem již od 0,05ohm). Jak už jeho název napovídá, najdeme zde funkci nastavování teploty, jejímž výsledkem je lepší podání chuti, spotřeba liquidu a výdrž baterie (teplotu lze nastavit libovolně od 100°C - 315°C). Pico nabízí režim VW/ TC-Ni / TC-Ti / Bypass/ TC-SS a TCR. Režim TC-SS je vhodný pro atomizery s odporovým nerezovým drátem. Režim TCR Vám automaticky detekuje materiál atomizeru a vy si manuálně nastavíte vyhovující teplotu.
 
Nabíjení umožňuje micro USB vstup a na OLED displeji můžete sledovat stav nabití Vašeho gripu, nastavený výkon, odpor atomizeru a aktuální teplotu. Grip je vybaven funkcí passtrough, můžete tedy vapovat při zdroji USB (např. u PC) a grip zůstane nabitý na Vaše cesty. Grip je vybaven 510 závitem. iStick nabízí možnost aktualizace firmwaru (možnost nahrání aktuální verze při její aktualizaci výrobcem).
 
Obsah Balení:
1x iStick Pico TC 75W
1x micro USB kabel
Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
Je osvědčený, kupuji už druhý.
Přidat recenzi

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací ZDE
Souhlasím
X